Dedykowane strony internetowe dla restauracji i hoteli

 

 

InfinxtSOFT – jest integralną częścią Naszej głównej firmy Grupy reklamowej DATA Partners. Marka powstała na początku 2021 roku.

 

Oferujemy usługę marketingowej i sprzedażowej opieki nad Twoją restauracją lub hotelem. W zależności od obranej strategii
dostarczamy naszym Klientom produkty mające realny wpływ na ich sprzedaż. Kluczem naszych działań
jest strategiczne planowanie i wdrażanie rozwiązań marketinowych. A dziś liczy się tylko marketing wspierany technologią.

Obecnie staramy się, aby wszystkie wykonywane przez nas strony i sklepy były możliwie najlepiej dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Zamawiając więc u nas stronę, możesz mieć pewność, że będzie się poprawnie wyświetlała na większości urządzeń.

Mamy to szczęście, że siadając do codziennej pracy, nie musimy realizować utartych schematów i wypracowanych rozwiązań. Każda strona www jest inna i każda wymaga odmiennego spojrzenia – dzięki temu cały czas jest coś nowego do nauczenia się, wypróbowania, przetestowania.

Serwisy internetowe zmieniają się razem z biznesami ich właścicieli, a Google nieustannie wprowadza nowe algorytmy, nie pozwalając spocząć na laurach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany i rozwijamy się, chcąc mieć pewność, że wszystkie działania przekładają się na wymierne korzyści dla naszych klientów.