Dedykowane strony i systemy internetowe dla restauracji i hoteli

 

Dedykowane strony i systemy internetowe dla branży restauratorskiej

 

Sam profil na Facebooku nie wystarczy. Strona www stanowi centralny punkt nie tylko wizerunku w Internecie, ale również sprzedaży online. Im lepsza strona tym większa sprzedaż i zyski. Strona musi zarabiać na siebie. Korzystając z Infinxt już nigdy nie będziesz chciał budować strony w zewnętrznej agencji czy u zaprzyjaźnionego informatyka. Nie warto.

Nie trać klientów mobilnych. Już 50% wszystkich klientów na stronach www restauracji stanowią klienci korzystający z urządzeń mobilnych. Strony od Naszej firmy są dostosowane do urządzeń mobilnych co zwiększa sprzedaż w restauracji.

Nasze strony wspierają przyjazne wyszukiwarkom. Wspierają SEO. Możesz dowolnie modyfikować słowa kluczowe i być wysoko w wynikach wyszukiwania.

Galerie, blog, aktualności, oferty pracy, promocje, formularz kontaktowy, wyszukiwarka restauracji. To tylko niektóre ze wszystkich możliwości.

 

Strony i systemy internetowe dla hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz kompleksów rekreacyjnych

 

Serwis dla obiektów noclegowych powinien zawierać szereg informacji – o lokalizacji, miejscowych atrakcjach, a także szczegółowej ofercie. Poinformuj w nim potencjalnych gości, jakie pokoje oferujesz, ile miejsc noclegowych oraz jakie udogodnienia czekają na klientów. Informacje powinny zostać przedstawione w jak najbardziej przejrzystej formie – z intuicyjnym menu i przemyślanym sposobem poruszania się po kolejnych podstronach. Równie istotne jest zoptymalizowanie strony internetowej hotelu pod kątem SEO – to zwiększy serwisu widoczność w wyszukiwarce.

Przy projektowaniu stron internetowych dla hoteli ważny jest także wygodny system rezerwacji on-line. Taki, który pozwoli gościowi sprawdzić dostępne terminy oraz zabookować pobyt w kilka chwil.

Upewnij się, że potencjalni goście mają dostęp do Twojej oferty z każdego urządzenia – smartfona, tabletu czy komputera. Responsywna strona dla hotelu pozwoli zwiększyć widoczność w sieci i pozytywnie wpłynie na popularność Twojego obiektu noclegowego.

Pozwól klientom rezerwować pobyt przez Internet – w ten sposób przyspieszysz i usprawnisz obsługę gości. Profesjonalne strony internetowe dla hoteli powinny powinny mieć zamieszczony przejrzysty terminarz. Dzięki temu gość szybko znajdzie dogodną datę wypoczynku i potwierdzi swój przyjazd.

Klient powinien od razu uzyskać kluczowe dla siebie informacje i płynnie poruszać się po stronie hotelu pomiędzy kolejnymi zakładkami. Intuicyjne menu, prosty system wyszukiwania informacji, doskonale widoczne dane kontaktowe – tak zadbasz o sprawną komunikację z gośćmi.